1. Ana Sayfa
  2. ANASAYFA
  3. SINAVDAN BİR GÜN ÖNCE PATRONUS BÜYÜSÜ

SINAVDAN BİR GÜN ÖNCE PATRONUS BÜYÜSÜ

SINAVDAN BİR GÜN ÖNCE PATRONUS BÜYÜSÜ

Çok sevgili sen. İsmini, yaşadığın yeri, hayallerini ben bilemem ama benim bildiğim bir şey varsa eğer o da senin bu sene içinde yaşadıklarındır. Bütün sene boyunca çalıştın demicem çünkü ben onu da bilemem ama yine bildiğim bir şey var ki senin hayallerin için çaba gösterdiğin ve yarın da (sonraki günde olur :)) bunun için mücadele edeceğin.

 

Bugün çalışma vakti değil, kendinle oturma vaktidir. Kendini dinginleştirme ve hatta kendinle biraz da olsa sohbet vaktidir. Rahat olman gerektiği hususunu sana söyleyen hocaların, abi, ablaların çok olmuştur. Ben bir kere daha söyleyeceğim. Rahat ol! Çünkü zihnin ferah olduğu müddetçe daha iyi anlayacak ve daha rahat olduğun müddetçe daha kendin olacaksın.

 

Bugünü kazasız belasız sakince atlatıp sınav günü de sakince sınava girmeye bak. Yarın(sonraki gün de olur :)) senin hayatındaki güzel adımlarından bir tanesi olarak kalacak hayatında. Çünkü o yoğun tempodan sonraki tatilinden bir gün öncesi, bütün sene tatilde kesin yapacağım diye düşündüklerini gerçekleştireceğin tatilden sadece bir gün öncesi. Sana, sana güvendiğini söyleyen insan da çok olmuştur. Ben bir kere daha söyleyeceğim. Kendine gerçekten güven çünkü biz insanlar kendimize güvendiğimiz yani kendi hatalarımızla, doğrularımızla var olmaya evet dediğimiz müddetçe kazanacağız.

 

Sınav günü yüzeydeki yazıları daha da büyük gösteren o iksiri eline al. Senin sen olduğunu anlamaları için devletin her bireye verdiği o kartı da sakın ha sakın ihmal etme. Bir de dinginliğin ve umutlarında seninle birlikte oldu mu bu iş senin için hayırlı olacak şekilde sonuçlanacaktır. Bana inan. Tıkır tıkır tüm soruları doğru ve dikkatli bir şekilde çöz…Her şey gönlünce olsun.Hoşçakal,dostçakal…

 

Bir önceki yazımız olan SINAVA 1 GÜN KALA ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:16    Ortalama:3.3/5]

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Avatar

    Umarım, Verdiğin tavsiyeler sınava giren insanlara yardımcı olur , böyle ufak şeylerin büyük etkisi oluyor

  2. Avatar

    harika bir yazı olmuş bilgi için teşekkür ederim